Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

VÝSLEDKY

2011
 
 
 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 
 
Pořadí v poháru K4 absolutně po Impromat Rally Sprint Kopná
 
1.     Dohnal Pavel ‐ Vaňhara Michael             
2.     Hendrich Jiří ‐ Hendrich Daniel               
3.     Svoboda Jiří ‐ Adámek Pavel
4.‐5. Šimurda Petr ‐ Dlouhý Milan
        Chepil Andriy ‐ Gešvinder Luboš ‐ senior
6.‐7. Dvořák Miloš ‐ Středa Hynek
        Daněk Jiří ‐ Kubala Václav
8.     Padrián Aleš ‐ Jiroud Pavel
9.     Vopatřil Martin ‐ Kostka Lukáš
10.    Fabrika Adam ‐ Fojtík Lukáš
 
 
Pořadí ve třídě  SA2
 
1 116
CZE

1
Sojka Jiří / Hrušková P.
Suzuki Ignis Sport 
SA/2
1
00:56:11.7
00:56:11.7 00:00:00.0
00:00:00.0
2 114
CZE

2
Fabrika Adam / Fojtík Lukáš
Honda Civic Vti 
SA/2
2
00:55:09.4
00:01:10.0
00:56:19.4 00:00:07.7
00:00:07.7
3 103
CZE

3
Svoboda Jiří / Adámek Pavel
Škoda Octavia Kit Car 
SA/2
3
00:57:10.0
00:57:10.0 00:00:58.3
00:00:50.6
4 112
CZE

4
Lekeš Rudolf / Baďurová Hana
Honda Civic Vti 
SA/2
4
00:57:49.6
00:57:49.6 00:01:37.9
00:00:39.6
5 105
FRA

6
Laurent D. / Kaločai J.
Peugeot 206 RC 
SA/2
5
00:57:50.4
00:57:50.4 00:01:38.7
00:00:00.8
6 111
CZE

5
Brtníček L. / Jalůvka J.
Renault Clio Sport 
SA/2
6
00:58:14.1
00:58:14.1 00:02:02.4
00:00:23.7
7 113
CZE

7
Mechl Viktor / Mechl Ondřej
Honda Civic Vti 
SA/2
7
00:59:01.5
00:59:01.5 00:02:49.8
00:00:47.4
8 115
CZE

8
Šopík J. / Hamšík Daniel
Škoda Fabia TDI 
SA/2
8
01:00:02.9
00:01:00.0
01:01:02.9 00:04:51.2
00:02:01.4
 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 
 
Průběžné pořadí-absolutní klasifikace Poháru K4
 
                                                                         body po                    body
        POSÁDKA                                      Lužických Horách         absolutně
1. Hendrich Jiří ‐ Hendrich Daniel                       30                       30
2. Šimurda Petr ‐ Dlouhý Milan                            24                       24
3. Dvořák Miloš ‐ Středa Hynek                          19                       19
4. Svoboda Jiří ‐ Adámek Pavel                           15                       15
5. Vopatřil Martin ‐ Kostka Lukáš                       12                       12
6. Jirsa Miloslav ‐ Střeska Tomáš                        10                       10
7. Macháček Tomáš ‐ Kareš Pavel                        9                         9
8. Lehký Martin ‐ Vojta Petr                                8                          8
9. Dohnal Pavel ‐ Vaňhara Michael                      7                          7
10. Sitný Stanislav ‐ Pfajfr Tomáš                        6                          6
11. Bělohradský Tomáš ‐ Bašta Pavel                   5                         5
12. Mandaus Josef jun. ‐ Mandaus Josef              4                         4
13. Paldus Tomáš ‐ Mařatka Jiří                           3                         3
14. Hock Karel ‐ Švihálek Luděk                          2                         2
15. Kraucher Martin ‐ Švagr Vladimír                  1                         1

 
 
VÝSLEDKY TŘÍDA  SA2
Poř. St. č.
Jezdec / Spolujezdec
Vůz
Poř. RZ čas
Penalizace
Celkový čas Ztráta ved.
Ztráta před.
1 169
CZE

1
Svoboda Jiří / Adámek Pavel
Škoda Octavia Kit Car 
SA/2
1
00:46:28.9 00:46:28.9 00:00:00.0
00:00:00.0
2 105
CZE

2
Jirsa Miloslav / Střeska T.
Škoda Felicia Kit Car 
SA/2
2
00:46:46.1 00:46:46.1 00:00:17.2
00:00:17.2
3 111
CZE

3
Lehký Martin / Vojta Petr
Renault Clio Sport 
SA/2
3
00:47:35.6 00:47:35.6 00:01:06.7
00:00:49.5
4 112
CZE

4
Sitný S. / Pfajfr Tomáš
Nissan Sunny GTI
SA/2
4
00:48:08.9 00:48:08.9 00:01:40.0
00:00:33.3
 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 
 
 

      st.číslo           Jezdec          Skupina
1       3          Omelka Pavel          A4          0:30:02
2       1          Vilímek Petr            A4          0:30:39
3       2           Zabloudil Štěpán     A4          0:30:45

1       5           Jiří Freedom           A3           0:31:16
2       6           Láník Jindřich        A3           0:32:53
3       7           Svoboda Jan           A3           0:35:10

1       8          Janů Josef               T2           0:36:32
2      12         Sedláček Jan           T2           0:36:50
3      13         Fanta Josef              T2           0:38:27

 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2010
 
 
ABSOLUTNÍ POŘADÍ VOLNÉHO POHÁRU PRO SEZONU 2010
 

   

 
   
 
 
Poř. Třída  Jezdec  Spolujezdec Tým
1 A4 Šikl Martin Pecina Martin ABV - Autodíly
2 A4 Kalista Jiří Šofr Michal Sportgarage
3 A4 Černý Michal Bartoš Pavel MKMotorsport
4 A4 Danys Pawel Borko Tomek DAN-MARK RALLY TEAM
5 A4 Urbanowicz Arkadiusz Jaros Adam Asterix Rallye Team
6 A3 Svoboda Jiří Adámek Pavel JSC racing
7 A3 Kašpar Jiří Kašpar Petr Kalmar motorsport
8 A3 Vaško Jan Novotný Vladimír Praha
9 A4 Dvořák Petr Dvořáková Marcela Auto Český ráj Březina
10 A4 Vilímek Petr Popelka Luboš Autosport Pelhřimov
11 A3 Mach David Nacházel Zdeněk Veronika Holubová-Lexani Racing
12 A2 Trojan Michal Benda Jiři CITO racing Team
13 A4 Dvořák Miloš Hruška Pavel Karlovy Vary
14 A4 Koutný Petr Jurka Oldřich ASK Hořovice
15 H2 Kopelent Ladislav Kopelent Petr eWRC.cz
16 A1 Michálek Petr Hála Jan Radouň Motorsport
17 A1 Karásek Karel Hrubý Roman Radouň Motorsport
18 A1 Klinger Jan Trubička Tomáš Autovrakoviště Mladá Boleslav
19 A3 Vokurka Martin Hruška Milan OZ Rallye Team Praha
20 H2 Hary ředitel Lidický Martin Zlatý časy Team
21 A1 Buchar Ladislav Jecha Jiři Rallye Sport Kovář
22 A4 Novák Miloslav Macháček Jiří AIRWAYNET racing team
23 A3 Markowski Dariusz Majewski Michal Markos Rallye Team
24 A1 Řezníček Marcel Babor Jan FIDO RALLY TEAM
25 A3 Sommer Jan Neuman Petr PAGY racing
26 H3 Šmahel Zdeněk Kroulík Petr Šmahel Strojírna
27 H3 Miziak Marcin Miziak Ewa HIMOINSA RACING
28 A2 Hampejsek Josef Rudolf Jan Škoda Racing Team Žďár nad Sázavou
29 A2 Paldus Tomáš Belda Lukáš KLEMPNER MOTORSPORT
30 H2 Padrián Aleš Jiroud Pavel JMP rally team Hrouška
31 A4 Kutík Vladimír Fryc Pavel ASK Hořovice
32 H2 Pelcner Jaroslav Pelcner Jaroslav JP Rally Sport
33 A4 Novák Michal Svobodová Vanda MINORACING
34 H1 Hosnedl Jan Šimáček Michal JH Autosport
35 A2 Šebl Jan Šebl Jiří HŠJ RACING
36 A1 Majewski Marek Markowska Martyna MAJKOS RTP
37 H2 Balíček Pavel Krejča Martin Škoda Rally Team Zruč nad Sázavou
38 A3 Grim Jiří Novosád Radek Stillo Motorsport
39 A3 Wazynski Tomasz Bystry Arkadiusz  
 
 
 
 
TŘÍDA  A3
 
1.  SVOBODA JIŘÍ            ADÁMEK PAVEL                   JSC racing             OCTAVIA
2.  KAŠPAR JIŘÍ               KABOUREK DANIEL             KALMAR             OCTAVIA
3.  VAŠKO JAN                  NOVOTNÝ VLADIMÍR           JV Motorsport     BMW 320i
 
 
CELKOVÉ POŘADÍ
 
1. ŠIKL MARTIN                               PECINA MARTIN                     EVO IX
2. DANYS PAWEL                              BORKO TOMASZ                     EVO IX
3. URBANOWITZ ARKADIUSZ       JAROS ADAM                           BMW M3
4. GAJAR PAVEL                               VANICKÝ PETR                         EVO V
5. OMELKA PAVEL                          DVOULETÝ JIŘÍ        FORD ESCORT COSWORTH
6.SVOBODA JIŘÍ                               ADÁMEK PAVEL       ŠKODA OCTAVIA KIT CAR
 
 
................................................................................................................................................................................................................................
................................................................................................................................................................................................................................

 
TŘÍDA  A3
 
1.     10    SVOBODA JIŘÍ                ADÁMEK PAVEL                  ŠKODA OCTAVIA KIT CAR
2.     12    VAŠKO JAN                     NOVOTNÝ VLADIMÍR          BMW  320 i
3.     18    VOKURKA MARTIN     HRUŠKA MILAN                     OPEL ASTRA
 
 
CELKOVÉ POŘADÍ
 
1.  KALISTA JIŘÍ - ŠOFR MICHAL                                               EVO V
2.  ŠIKL MARTIN - PECINA MARTIN                                          EVO IX
3.  DANYS PAWEL - HRYNIUK JAREK                                        EVO IX
4.  RUJBR LUĎA - PÍŽA PETR                                                       EVO X
5.  URBANOVICZ ARKADIUSZ - JAROS ADAM                         BMW  M3
6. SVOBODA JIŘÍ - ADÁMEK PAVEL                                          OCTAVIA KIT CAR
 
 
  
 
 
 
 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 
 
TŘÍDA  A3
1 48 A 3  Kašpar Jiří  Kabourek Daniel  Kalmar motorsport Praha
2 1 A 3  Svoboda Jiří  Adámek Pavel  JSC Racing Pelhřimov
3 33 A 3  Wieclawek Krystianl  Dwoiczko Konrad  PIASMAR RALLY TEAM
4 6 A 3  Mach David  Nacházel Zdeněk  Veronika Holubová-Lexani Racing
5 23 A 3  Vaško Jan  Novotný Vladimír  JV Motorsport Praha
6 24 A 3  Wieclawek Kamil  Žyliňski Bartlomiej  PIASMAR RALLY TEAM
7 22 A 3  Szatkowski Krzysztof  Mendyk Tomasz  RW Didiots.pl
8 21 A 3  Magrowski Marek  Zgórski Adam  RWDidiots.pl
9 45 A 3  Grim Jiří  Novosád Radek  Stillo Motorsport Jablonec n.Nisou
 
 
CELKOVÉ POŘADÍ
1 16 A 4  Kalista Jiři  Šofr Michal  Sportgaraze
2 4 A 4  Šikl Martin  Pecina Martin  ABV Autodíly
3 9 A 4  Černý Michal  Bartoš Pavel  M-K Motorsport Příbram
4 7 A 4  Nešpor Radek  Nešpor David  Nera Hořovice
5 14 A 4  Jirovec Jiří  Šebesta František  Invelt-racing Plzeň
6 13 A 4  Vilimek Petr  Popelka Luboš  Autosport Pelhřimov
7 20 A 4  Dvořák Miloš  Hruška Pavel  Auto Horizont motorsport
8 48 A 3  Kašpar Jiří  Kabourek Daniel  Kalmar motorsport Praha
9 5 A 4  Ehl Matěj  Šveřepa Michal  Korno motorsport
10 1 A 3  Svoboda Jiří  Adámek Pavel  JSC Racing Pelhřimov
 
             
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 
 
 
TŘÍDA   A3
 
1   27   Svoboda Jiří  Adámek Pavel        Škoda Octavia KIT CAR     A3
2    6    Mach David  Nacházel Zdeněk      Ford Puma                           A3
3   26   Vaško Jan   Novotný Vladimír       BMW 320                            A3
 
 
 
CELKOVÉ POŘADÍ
 
1   18     Kalista Jiří  Šofr Michal                                   Mitsubishi Lancer EVO IX          A4
2   4      Šikl Martin  Pecina Martin                               Mitsubishi Lancer EVO IX          A4
3   20    Danys Pawel  Borko Tomasz                            Mitsubishi Lancer                         A4
4   17    Černý Michal  Bartoš Pavel                             Subaru Impreza STI A 12             A4
5   21    Urbanowich  Arkadiusz Jaros Adam                BMW M3                                      A4
6   12    Plavec Petr  Popelka Luboš                             Mitsubishi Lancer EVO VIII        A4
7   27    Svoboda Jiří  Adámek Pavel                            Škoda Octavia KIT CAR              A3
8   24     Sobota Jakub  Zajíček Jiří                              Mitsubishi Lancer EVO IX           A4
9     6     Mach David  Nacházel Zdeněk                       Ford Puma                                     A3
10  14    Michálek Petr  Hála Jan                                  Suzuki Swift 1.3 GTi                     A1
 
    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 
 
TŘÍDA  A3
 

pořadí

st.č.

třída

jezdec, spolujezdec

název týmu

obsah

vozidlo

1.

14

A3

Svoboda Jiří, Adámek Pavel

JSC racing

1999

Škoda Octavia

2.

35

A3

Kašpar Jiří, Kašpar Petr

Kalmar motorsport

2000

Škoda Octavia

3.

6

A3

Mach David, Nacházel Zdeněk

Veronika Holubová - Lexani Racing

1698

Ford Puma

 
 
CELKOVÉ POŘADÍ
 
 

pořadí

st.č.

třída

jezdec, spolujezdec

název týmu

1.

20

A4

Kalista Jiří, Šofr Michal

SPORTGARAGE Prague

2.

4

A4

Šikl Martin, Pecina Martin

ABV AUTODÍLY

3.

5

A4

Černý Michal, Bartoš Pavel

MKMOTORSPORT

4.

16

A4

Danys Pawel, Borko Tomek

DAN-MARK RALLY TEAM

5.

14

A3

Svoboda Jiří, Adámek Pavel

JSC racing

6.

21

A4

Gajar Pavel, Vanický Petr

Autosport Gajar

7.

23

A4

Dvořák Petr, Dvořáková Marcela

Auto Český ráj racing

8.

35

A3

Kašpar Jiří, Kašpar Petr

Kalmar motorsport

9.

3

H2

Kopelent Ladislav, Budín Přemysl

eWRC.cz

10.

45

A2

Trojan Michal, Benda Jiří

CITO racing Team

 
  
 
 
 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 
 
TŘÍDA  A3
 
P. Tř. Jezdci Vůz
1. A3 Kašpar Jiří-Kašpar Petr Škoda Octávia
2. A3 Svoboda Jiří-Adámek Pavel Škoda Octávia Kit Car
3. A3 Mach David-Nacházel Zdeněk Ford Puma
 
CELKOVÉ POŘADÍ
 
P. Tř. Jezdci Vůz
1. A4 Šikl Martin-Pecina Martin Mitsubishi Lancer EVO IX
2. A4 Nešpor Radek-Hájek Michal Mitsubishi Lancer EVO IX
3. A4 Černý Michal-Bartoš Pavel Subaru Impreza A12i
4. A4 Vyštejn Josef-Vyštejnová Veronika Mitsubishi Lancer EVO IX
5. A4 Urbanowicz Arkadiusz-Jaros Adam BMW M 3
6. A4 Dvořák Petr-Dvořáková Marcela Subaru Impreza Sti
7. A4 Koutný Petr-Jurka Old?ich Ford Escort Cosworth
8. A4 Pokorný Zdeněk-Pokorná Andrea Subaru Impreza Sti
9. A3 Kašpar Jiří-Kašpar Petr Škoda Octávia
10. A3 Svoboda Jiří-Adámek Pavel Škoda Octávia Kit Car
 
  
 
 
 
 
 
TOPlist